Skontaktuj się z nami

Inteligentne rozwiązania dla domu i biura – to tutaj!
Zadzwoń, napisz lub wypełnij formularz

F&F Filipowski Sp. J.
ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianice
NIP 731 000 53 14
KRS 0000097447
REGON 470625813

Dział handlowy

Mariusz Makowski
Dyrektor Handlowy Mariusz Makowski +48 604 434 990 m.makowski@fif.com.pl
Formularz kontaktowy

    * - pole wymagane

    Grzegorz Budziński
    region północno-wschodni Grzegorz Budziński +48 724 050 077 g.budzinski@fif.com.pl
    Damian Skibior
    region łódzki i mazowiecki Damian Skibior +48 573 332 979 d.skibior@fif.com.pl
    region podkarpacki Bartłomiej Mendak +48 506 444 871 b.mendak@fif.com.pl
    Łukasz Ciałoń
    region śląski i małopolski Łukasz Ciałoń +48 513 448 179 l.cialon@fif.com.pl
    Ewelina Fiłon
    region południowo-zachodni Ewelina Fiłon +48 605 886 996 e.filon@fif.com.pl
    Joanna Wyrzykowska
    region pólnocno-zachodni Joanna Wyrzykowska +48 695 481 000 j.wyrzykowska@fif.com.pl

    System Inteligentnego domu F&Home

    F&HOME Marcin Pryca +48 885 048 500 m.pryca@fif.com.pl
    F&HOME RADIO Maciej Sobutkowski +48 605 695 985 m.sobutkowski@fif.com.pl
    F&HOME i F&HOME RADIO Paweł Kolany +48 502 197 797 p.kolany@fif.com.pl

    F&Home Północ - showroom (ul. Źródło Marii 36J, GDYNIA)

    Contact for English